Anlamını inovasyondan alan marka ismimiz “Novussi” ayrıca marka misyonu anlamına da geliyor. Bahçe mobilyaları sektörüne yeni bir heyecan ve ivme kazandırmak için çıktığımız yolda, Ar-Ge'ye verdiğimiz önem, üretim teknolojisine yaptığımız yatırımlar ve yüksekkalite anlayışımız ile her geçen gün markamıza ve sektöre kattığımız değeri artırmak için çabalıyoruz.
Rattan ürün yelpazemiz Four Seasons, Sözleşme ve Rattan ürünlerimiz için her yerde şıklık ve kalite getiriyor. Novussi marka ürünlerimiz, kalite ve yenilikçilik konusunda bir misyona sahip olmasını İtalyan konsept ekibi tarafından tasarlanmasına ve İtalyan’ın en özel kalıp firması tarafından üretime hazırlanmasıyla elde ediyor.


Kalitemiz

Novussi olarak dayanıklı ürünlerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Ürünlerimizin tamamını %100 geri dönüştürülebilir, fiberglas takviyeli PP'den üretiyoruz. Dış mekan mobilyalarının lider temsilcisi olarak öncelikli hedefimiz kalite ve değer üretmektir. Bu sektördeki 25 yıllık tecrübemizle İtalyan kalıp ve tasarımları kullanılarak üretilen ürünlerimizle yaşam alanlarınıza yeni bir soluk getiriyoruz.

Vizyonumuz

Prosesimiz, israfı mümkün olduğunca azaltmak için uyarlanmıştır. Atılan parçaları yeniden eritilmek üzere benzersiz tasarımlarımızda saklıyoruz. Sürdürülebilirlik sadece geri dönüşümle ilgili değildir. Tek kullanımlık olmayan ürünler oluşturmayı, düşük karbon emisyonlu süreçleri kullanmayı ve üretimden kaynaklanan atıkları sorumlu bir şekilde yönetmeyi içerir.

Misyonumuz

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ve üretmektir.